На фронті з’явилися боєприпаси українського виробництва: ЗСУ прокоментували їх якість

Українські військові активно використовують новітні мінні боєприпаси власного виробництва на передовій, зокрема у районі Бахмута. Солдати 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового походу, котрі беруть активну участь у захисті територій навколо Бахмута, поділилися враженнями від використання цих боєприпасів. За їх словами, міни калібру 120 міліметрів є невід’ємною частиною підтримки піхотних підрозділів, ефективно допомагаючи у боротьбі з противником.

Ці боєприпаси, як зазначено у репортажі спецкореспондента Юлії Кирієнко, стали значним поповненням на фронті, де попит на мінні снаряди високий через їх активне використання. Воїни відзначають, що українські міни не поступаються за якістю зарубіжним аналогам і ефективно замінюють боєприпаси, які надходять з Європи.

Командир підрозділу Артем Холодкевич, який має 15 років досвіду служби в армії та продовжує служити навіть після того, як отримав серйозне поранення і частково протезовану ногу, розповідає про значну ефективність цих боєприпасів. Вони дозволяють значно збільшити ураження противника завдяки високій вибуховій силі.

Описувана ситуація на передовій свідчить про адаптацію та розвиток українського оборонно-промислового комплексу, здатного забезпечити військових необхідним озброєнням для ефективного ведення оборонних дій. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/na-fronti-z-yavilisya-boyepripasi-ukrayinskogo-virobnitstva-zsu-prokomentuvali-yih-yakist/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top