На головній сцені Запорізької філармонії виступили лауреати міських конкурсів серед учнів мистецьких шкіл

Свій талант продемонстрували майже 200 учнів мистецьких шкіл Запоріжжя. За високу майстерність кращі виконавці та колективи отримали почесне звання “Артист Запорізької міської дитячої філармонії”. Серед нагороджених — вихованці музичної школи №2 зірковий хор “Менестрелі”.

У репертуарі хору “Менестрелі” — класична та духовна музика, а також джазові хіти. Аби зацікавити дітей, художній керівник Антоніна Луканова постійно шукає нові композиції та аранжування. Каже: цей рік у її вихованців був особливо успішним.

Виступи на таких великих майданчиках, як сцена Запорізької філармонії, дають дітям неабиякий досвід. Адже вдячні глядачі та професійні зали допомагають дітям відточувати свою майстерність та здобувати все більше впевненості у власних силах.

А от для ще кращих результатів юні запорізькі таланти отримали у подарунок музичні інструменти. Сертифікати на загальну суму майже один мільйон гривень вручив заступник міського голови Анатолій Пустоваров. Це — частина програми оновлення матеріально-технічної бази мистецьких шкіл.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/na-golovnij-stseni-zaporizkoyi-filarmoniyi-vistupili-laureati-miskih-konkursiv-sered-uchniv-mistetskih-shkil/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top