На Хортицю надіслали древній артефакт з Шотландії (ФОТО)

Шотландець надіслав старовинний дверний дзвінок, який належав його предкам-козакам.

Днями Кінний театр на о. Хортиця отримав посилку з самої Шотландії. Всередині коробки знаходився старовинний дзвінок з минулих століть і супровідний лист. Про це співробітники театру повідомили на своїй сторінці в Facebook.

Після перекладу листа з’ясувалося, що посилка прийшла від нащадків древнього козацького роду, пращури яких жили на острові Хортиця, а нащадки волею долі живуть зараз далеко від історичної Батьківщини у Шотландії.

Фото: fb/zaporozhskiekozaki

Цей предмет старовини належав одному із запорозьких козаків-характерників, який був лікарем. Саме цей дзвінок багато років висів на його будинку на чужині. Надалі, діти цього чоловіка продовжили лікарську справу і дверний дзвінок переходив у спадок від покоління до покоління. В околицях, де проживала ця сім’я, вважали, що якщо подзвонити в цей старовинний дзвінок, то усі недуги будуть проходити стороною.

Нащадки лікаря, пам’ятаючи про своїх славних предків, прийняли рішення передати цю сімейну реліквію на історичну батьківщину – в Запоріжжя. Тепер кожен гість і відвідувач туристичного комплексу мають можливість доторкнутися до дивовижного дзвону й перевірити його в дії.

Читайте також: У Запоріжжі просять владу реставрувати пам’ятник жертвам Голодомору (фото)

Сообщение На Хортицю надіслали древній артефакт з Шотландії (ФОТО) появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/obshhestvo/na-horticju-nadislali-drevnij-artefakt-z-shotlandii-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top