На лаві підсудних опинились службові особи Запорізької АЕС, які спільно з директором підприємства підрядника заволоділи коштами держпідприємства

Прокуратурою Запорізької області скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно службових осіб Запорізької атомної електростанції, які у складі організованої групи спільно з директором підприємства підрядника протягом 2016-2017 рр. заволодівали грошовими коштами державного підприємства.

Зловмисники розробили схему відповідно до якої перераховували державні грошові кошти підрядному підприємству за нібито поставлену продукцію (пісок та грунт). Насправді зазначені будівельні матеріали незаконно видобувались силами самої станції на прилеглих територіях.

Під час досудового розслідування до підозрюваних застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у сумі понад 1 млн. 100 тис. грн. кожному, яку вони сплатили протягом трьох днів та вийшли на свободу.

У разі доведення вини злочинцям загрожує покарання до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/glavnoe/na-lavi-pidsudnih-opinilis-sluzhbovi-osobi-zaporizkoi-aes-jaki-spilno-z-direktorom-pidpriiemstva-pidrjadnika-zavolodili-koshtami-derzhpidpriiemstva.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top