На мажорній ноті: чим завершилася гра збірної України з волейболу

«На нервах» – саме так можна охарактеризувати другу партію. У захисті нашим хлопцям не вистачало взаєморозуміння. Не краща ситуація була і з подачами.

“Ми помилилися одинадцять разів, це повтор нашого рекорду, з чим це пов’язано, це пов’язано з бажанням, тому що ми довіряємо своїй подачі, ми знаємо, що у нас у всіх гравців хороша подача і приймаємо ризик і він часом був невиправданий. Із тими подачами, які планували не справлялися так як це можемо, через це як би зв`язуючому складніше було організувати наш напад, він часом виходив прогнозованим”, – розповів головний тренер чоловічої збірної України з волейболу Угіс Крастіньш.

Перемога у другій партії позитивно позначилась на подальшій грі збірної України. Підопічні Угіса Крастіньша були сильнішими на блоках, гості навпаки втратили той кураж, що був на початку матчу і програли третій сет – 25:23.

У четвертій партії українці остаточно позбулись скутості у грі. Несподіванки не сталось і «жовто-сині» перемогли – 25:19.

Наступну гру в межах волейбольної «Золотої Євроліги» збірна України проведе 3 червня. На арені «Юності» о 18:00 наші волейболісти зустрінуться із командою Словаччини.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/na-mazhornij-noti-jak-zavershilasja-gra-zbirnoi-ukraini-z-volejbolu/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=na-mazhornij-noti-jak-zavershilasja-gra-zbirnoi-ukraini-z-volejbolu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top