На Мелітопольщині окупанти в жахливому стані жаліються на відсутність найнеобхіднішого

У Мелітополі перебуває низка підрозділів російської армії, зокрема ті, які відійшли з Херсона, а також нещодавно мобілізовані військові. Про це розповів депутат Запорізької обласної ради Павло Тімофєєв, передає «Радіо Свобода».

«Вони проводять навчання як на півдні, так і на півночі Мелітополя. Дуже багато зараз дислокується мобілізованих. Ми бачимо, що вони навіть свої пункти тимчасової дислокації розташовують у закладах освіти, що дуже турбує місцевих жителів», – каже депутат.

«Ми бачимо також, що мобілізовані в жахливому стані. Вони не забезпечені необхідним, тому є багато випадків крадіжки майна з приватних будинків, крадуть речі, предмети гігієни. Дуже багато з’явилося мобілізованих на ринках Мелітополя. Я так розумію, вони на самоутриманні», – припустив політик.

За його словами, гуманітарна ситуація в Мелітополі «напружена». У місті відбуваються збої електропостачання, а також опалення.

Тімофєєв радить жителям міста триматися якнайдалі від місць розташування військових підрозділів, або окупаційних адміністрацій, щоб не наражати себе на небезпеку, а також зробити запаси їжі, води, за можливості – дров, підготували ліхтарики.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/na-melitopolshchyni-okupanty-v-zhakhlyvomu-stani-zhaliiutsia-na-vidsutnist-nayneobkhidnishoho.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top