На місце влучання ворожої ракети приїхали представники ООН та міжнародних організацій

Вночі рашисти випустили ракету по черговій Запорізькій багатоповерхівці. Ворожа атака забрала життя п’ятьох людей, ще восьмеро отримали травми різного ступеня важкості, чотирьох із них госпіталізовано. На цей час маємо інформацію щодо десяти людей, доля яких залишається невідомою, повідомляє пресслужба поліції.

Крім цього, на місце нічної трагедії завітали представники агенцій ООН, міжнародних організацій та партнерів України, які зараз перебувають у Запоріжжі з гуманітарною місією. Їх запросив начальник Запорізької ОВА Юрій Малашко, аби звернути увагу світової спільноти та наочно показати масштаби руйнувань після влучання російської ракети у житлову багатоповерхівку.

Наразі основна мета — залучити всебічну допомогу міжнародних партнерів для постраждалих та ліквідації наслідків цього терористичного акту у центрі Запоріжжя. Юрій Малашко висловив вдячність за раніше надану допомогу внутрішньо переміщеним особам Запорізької області, та сподівання на подальшу підтримку для потерпілих від підступного обстрілу.

Відучора до запорізьких фахівців долучилася команда зі столиці, яка спеціалізується на ліквідації руйнувань такого характеру. Рятувально-пошукові роботи тривають.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/na-mistse-vluchannia-vorozhoi-rakety-pryikhaly-predstavnyky-oon-ta-mizhnarodnykh-orhanizatsiy.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top