На місці закритого Auchan у Запоріжжі відкриють «Сільпо»

У 2024 році провідний девелопер торговельних комплексів в Україні, Arricano, замінить Auchan Україна новим продуктовим оператором в Запоріжжі та Кривому Розі.

Про це повідомляється на сайті компанії Arricano.

Анонсовано оновлення якірного продуктового орендаря у двох ТРК у Запоріжжі та Кривому Розі. Замість гіпермаркетів мережі Auchan скоро з’явиться «Сільпо».

«ТОВ «Аррікано Ріел Естейт» уклало договори оренди з Сільпо в обох регіональних проєктах, і вже у першій половині квітня команда мережі Сільпо розпочне активну фазу перевтілення площі продуктового орендаря й реалізацію власних рішень для супермаркетів у Запоріжжі та Кривому Розі», – йдеться в повідомленні.

Відкриття магазинів заплановано на червень 2024 року.

Нагадаємо, наприкінці 2021 року Arricano вирішила змінити тенант-мікс ТРК «Сонячна Галерея» та ТРК CITY MALL відповідно до економічної ситуації, тенденцій розвитку ринку та потреб і пріоритетів споживачів. Однією з планованих змін було замінити Auchan Україна в обох торговельних центрах. Після вторгнення росії в Україну Auchan Україна тимчасово продовжила оренду, але тепер компанія вирішила реалізувати раніше ухвалене рішення.

Auchan Україна повідомила, що закриє магазини у Запоріжжі та Кривому Розі з квітня 2024 року, але буде продовжувати працювати як інтернет-магазин. Arricano поки не розкрила, хто стане новим продуктовим орендарем в цих ТРК.

CEO Auchan Україна, Марта Труш, зазначила, що компанія буде підтримувати співробітників у період релокації та продовжуватиме розвивати нові проєкти в Україні.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/na-mistsi-zakrytoho-auchan-u-zaporizhzhi-vidkryiut-silpo.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top