На мості в Запоріжжі замість ремонту зробили трамплін: їздити страшно

На Арковому мості в Запоріжжі минулого тижня зробили ремонт, але після цього їздити ним стало навіть страшніше, ніж було до цього.

Арковий міст в Запоріжжі потерпає від надмірного навантаження. Ним їдуть вантажівки з Правого берегу на Лівий, адже їздити вантажним авто через греблю ДніпроГЕС офіційно заборонено.

Минулого тижня запоріжці звернули увагу, що так званий температурний шов вже не просто руйнується, а несе потенційну шкоду: на ньому стирчав до гори іржавий уламок листа заліза. Автівки легко могли порізати колеса.

Після галасу у соцмережах, температурний шов взялися ремонтувати, та настелили на ньому нове залізо. Однак це тільки погіршило ситуацію — на дорожньому полотні з одного боку руху утворився трамплін! В мережу виклали відео, як під’їжджаючи до температурного шву, автівки просто підстрибують у повітрі! Справа не тільки в неякісно проведеному ремонті, а й у відсутності будь-яких попереджувальних знаків про те, що попереду знаходиться це непорозуміння. Водії за звичкою їдуть на звичайній швидкості й натикаються на перешкоду. Справа може закінчитись масовими аваріями, тож владі Дніпровського району та міста потрібно звернути увагу та виправити ситуацію поки не сталося лиха!

Читайте також: В Запоріжжі на проведення Еко Форуму можуть виділити 900 000 гривень

Источник: https://forpost.media/novosti/na-mosti-v-zaporizhzhi-zamist-remontu-zrobyly-tramplin-izdyty-strashno.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top