На окупованих територіях Запорізької області рашисти намагаються провести «перепис населення»

Окупаційне керівництво тимчасово захопленої території Запорізької області організувало проведення так званої інвентаризації житлового фонду та «перепис населення».

За інформацією Запорізької ОВА, раніше окупанти у Бердянську вже оголосили про те що проводять реєстрацію за місцем проживання у захопленому Центрі адміністративних послуг.

Мешканці Бердянська повідомляють, що деякі керівники ОСББ та представники окупаційної адміністрації вже оголошують про те, що найближчим часом почнуть перевіряти наявність документів на житло, а підтверджувати фактичне проживання будуть свідченнями сусідів.

акож керівники окремих ОСББ лякають, що будуть передавати окупантам дані про мешканців які виїхали та не платять за комунальні послуги, аби ті «націоналізували» їхні квартири.

Цей цирк потрібен окупантам та їхнім посіпакам тільки для того, щоб знайти і відібрати житло місцевих мешканців, котрі виїхали за межі захоплених територій.

Нагадаємо, якщо хочете щоб їх було більше? Надсилайте оперативну інформацію з тимчасово окупованих територій у бот СБУ

http://t.me/stop_russian_war_bot
http://t.me/stop_russian_war_bot
http://t.me/stop_russian_war_bot

Нагадаємо, в результаті ефективних дій Сил оборони в районах населених пунктів Оріхів, Кінські Роздори та Токмак Запорізької області уражено близько 100 окупантів. Серед них понад 25 щойно мобілізованих. В районі Бердянську знищено 4 комплекси С-300.

Крім того, у медичні заклади на тимчасово окупованих територіях надходить велика кількість поранених. В місті Токмак Запорізької області лікарні переповнені. За інформацією від місцевих жителів, цивільних в лікарнях не приймають через завантаженість лікарів та відсутність ліжкомісць.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/na-okupovanykh-terytoriiakh-zaporizkoi-oblasti-rashysty-namahaiutsia-provesty-perepys-naselennia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top