Важные новости

На окупованих територіях Запорізької області росіяни намагаються запровадити «рублеву зону»

Окупанти запроваджують «рублеву зону» на деяких територіях Запорізької області

Окупаційні адміністрації на загарбаних ними територіях намагаються запровадити “рублеву зону”. У кількох окупованих містах і селищах Запорізької області росіяни через своїх колаборантів обіцяють давати пенсії та соціальні виплати в рублях.

Про перехід на рублі заявив і псевдомер Бердянська Сауленко. Він повідомив, що відзавтра пенсіонери отримуватимуть пенсію у валюті рф. Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що ціни на тимчасово окупованих територіях збільшились у 2-3 рази. Продукти у більшості територій є, однак це три різні історії: ситуація на не окупованих територіях, на окупованих територіях та на територіях, де ведуться бойові дії. На ринках продукти є, однак ціна на них так само зросла.

Раніше ми повідомляли, що окупований Бердянськ залишився без мобільного зв’язку.

Виїхати з окупованих територій теж проблематично: на трасі у Запорізькій області біля блокпосту у Василівці окупанти заблокували проїзд бетонними плитами.

На блокпості стоять і люди, які хочуть виїхати з окупованих міст та селищ, і автівки з гуманітарним вантажем, що їдуть із Запоріжжя на окуповані території.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение На окупованих територіях Запорізької області росіяни намагаються запровадити «рублеву зону» появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/na-okupovanih-teritoriyah-zaporizkoyi-oblasti-rosiyani-namagayutsya-zaprovaditi-rublevu-zonu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top