На окупованій частині Запорізької області планують мобілізувати місцевих чоловіків до російської армії

Окупанти планують мобілізувати місцевих чоловіків до російської армії

На окупованій частині Запорізької області росіяни разом з місцевими колаборантами визначилися з новою датою проведення «референдуму». Фейкове волевиявлення заплановане на 23-27 вересня.

Разом з цим рішенням так званий «голова військово-цивільної адміністрації Запорізької області», зрадник Євген Балицький видав ще один указ – «Про формування добровольчих батальйонів».

Ось такий допис з’явився у телеграм-каналі зрадника:

Балицкий

З досвіду так званих “Л/ДНР” видно, що добровольчими ці батальйони не будуть. Росіяни планують примусово призивати на військову службу в першу чергу власників російських паспортів, а згодом і всіх чоловіків.

Нагадаємо,вчора, 20 вересня, в окупованому Мелітополі пройшов так званий загальнонародний «з’їзд громадян Запорізької області». На нього з’їхалися зрадники з усієї окупованої частини Запорізької області.

Насправді ж весь цивілізований світ розуміє, що жоден російський «референдум» не має ніякої ваги. Ймовірно, вся ця картинка потрібна для того, щоб змусити жителів територій воювати та державі-терористу мати можливість застосовувати ядерну зброю.

Зрозуміло, що це все суто для внутрішньої аудиторії. Бо жодна держава у світі ніколи не визнає голосування під дулом автомата.

Читайте також: Росіяни вилучили всі українські книжки з мелітопольських бібліотек

Сообщение На окупованій частині Запорізької області планують мобілізувати місцевих чоловіків до російської армії появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/na-okupovaniy-chastini-zaporizkoyi-oblasti-planuyut-mobilizuvati-mistsevih-cholovikiv-do-rosiyskoyi-armiyi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top