На окупованій частині Запорізької області росіяни відбирають у селян землю

Російські окупанти продовжують встановлювати свої рашистські «порядки» на українській землі.

За інформацією ЗОВА, у Чернігівці Запорізької області окупанти хочуть відібрати у людей землю. Вони змушують до 8 травня заповнити форму, у якій вказано скільки землі має власник, скільки — в оренді.

Зазначається,  що лише після цього видадуть ліцензію на обробку землі. В іншому випадку комендант відбере всю землю, яка не вказана, в паперах окупантах.

Також окупанти продовжують розкрадати продукцію аграрних підприємств. Але при цьому загарбники імітують гуманітарну діяльність з показовим роздаванням продуктових наборів та медикаментів місцевим.

Нагадаємо, у Мелітополі окупанти вкрали техніку, яка згодом спливла у Чечні. Техніка John Deere, була вкрадена в Мелітополі. Пізніше намародерене майно «сплило» на агрофірмі, пов’язаній з главою Чечні Рамзаном Кадировим.

Це стало одним із найгучніших мародерських злочинів, який стався у Мелітополі. Просто з виставкового майданчика компанії «Агротек-Інвест», офіційного дилера виробника сільгосптехніки компанії John Deere (США) в Україні, кадировці викрали три нові комбайни, трактор, три сівалки загальною вартістю 1,5 млн євро, а також 20 тонн фірмових мастил.

Компанії вдалося вирахувати, куди росіяни вивезли вкрадену техніку. Завдяки встановленим на техніці системам, фахівці встановили, що наразі техніка знаходиться у Чечні, в селищі Закан-Юрт неподалік Грозного. Селище тісно пов’язане з Рамзаном Кадировим.

Источник: https://forpost.media/vijna/na-okupovaniy-chastyni-zaporizkoi-oblasti-rosiiany-vidbyraiut-u-selian-zemliu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top