На окупованій частині Запорізької області виникла катастрофічна ситуація з доступом до медицини, — Малашко

На тимчасово окупованій території Запорізької області загарбники продовжують політику геноциду місцевого населення.

Про це повідомив очільник Запорізької ОВА Юрій Малашко під час брифінгу, передає 061.

Наприклад,  у місті Бердянськ триває епідемія грип зі складним перебігом хвороби. При цьому всі лікарні заповнені військовослужбовцями, а на обслуговування мирного населення не вистачає ні місць, ні лікарів.

«Просто немає місця для таких звичайних громадян. При тому, в усіх медичних закладах на окупованій частині по другому колу вже роздають анкети і збирають інформацію про безпосереднє перебування співробітників та їх родин. В Мелітополі, наприклад, катастрофічно не вистачає фахівців-медиків. Щоб потрапити на прийом до лікаря необхідно близько двох місяців просто чекати своєї черги», — зазначив Юрій Малашко.

Крім цього, з 1 січня 2024 року прийом у лікаря на окупованій території просто неможливий, якщо немає медичного страхування. А медичне страхування люди можуть отримати тільки тоді, коли мають російське посвідчення особи.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Запоріжжі за матеріалами СБУ до різних термінів позбавлення волі засуджено 4 колаборантів, які обіймають «посади» в органах місцевої влади та силових структурах на тимчасово окупованих територіях.

Джерело: 061.ua

Источник: https://www.061.ua/news/3727980/na-okupovanij-castini-zaporizkoi-oblasti-vinikla-katastroficna-situacia-z-dostupom-do-medicini-malasko

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top