На окупованій частині Запорізької області загарбники проводять призов на строкову службу

На окупованих територіях Запорізької області вперше відбувається призов на строкову службу до лав армії РФ.

Про це в етері телемарафону «Єдині новини» повідомив голова ЗОВА Іван Федоров, передає 061

Підготовка до примусової мобілізації почалася пів року тому. У Мелітополі, Бердянську, Енергодарі були створені так звані військкомати. У селах та селищах – призовні пункти. А там, де не могли організувати повноцінний призовний пункт, то почали робити такі призовні столи.

«У такий спосіб фіксували весь мобілізаційний ресурс для того, щоб займатися призовом у  армію РФ, як тільки проведуть вибори терориста Путіна. Так воно і сталося. Одразу після того, як вони провели вибори, вони підписали вимоги до призову на строкову службу віком від 18 до 30 років. Також в чому є особливість: раніше для призову були обмеження з тимчасово окупованих територій і там не проводився призов. Але в цьому році призов проводиться в тому числі і на тимчасово окупованих територіях. Тож тепер вони намагаються призвати 150 тисяч призовники. Це лише офіційна цифра з усієї РФ, але насправді фокус вони роблять в тому числі на тимчасово окуповані території для того, щоб забрати наших мешканці», — наголосив Федоров.

Ще у 2022 році окупаційний губернатор Євгеній Балицький для росЗМІ заявляв, що як мінімум 5 років людей з ТОТ не призиватимуть до армії. Але це також виявилося фейком.

«Єдиний спосіб уникнути мобілізації – виїзд з окупованої території. В разі, якщо це не вдалося – за першої ж нагоди треба здатися українським спецслужбам», – зазначив Іван Федоров.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що СБУ встановила особи псевдо правоохоронців, які фабрикують «докази» проти українців на тимчасово окупованих територіях Запорізької області

Джерело: 061.ua

Источник: https://www.061.ua/news/3769567/na-okupovanij-castini-zaporizkoi-oblasti-zagarbniki-provodat-prizov-na-strokovu-sluzbu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top