На окупованій території Запорізької області опалювальний сезон під загрозою зриву

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області опалювальний сезон під загрозою зриву.

Як повідомив голова Запорізької ОВА Олександр Старух, якщо зупиниться Запорізька АЕС, що розташована в Енергдарі, не буде тепла по-перше у самому місті та в інших великих містах регіону.

«Опалювальний сезон в Енергодарі, Мелітополі, Василівці, Бердянську під загрозою зриву, так само як і робота водогонів, газогонів та електромереж. Через зупинку Запорізької АЕС опалювальний сезон під загрозою – мережі Енергодара працюють лише за рахунок вторинного тепла електростанції. Якщо ж не працює станція, то і немає й тепла», — повідомив  посадовець.

Нагадаємо, українців закликають підтримати петицію з вимогою до президента Володимира Зеленського відкликати державні нагороди в тих, хто їх недостойний.

Автор петиції Тарас Чорновіл зазначає, що нагородження під свята чи до ювілеїв осіб, які просто виконують свої посадові обов’язки, є виявом глибоко совкових традицій, неприйнятних для країни, яка зробила свій європейський вибір та заплатила за нього кров’ю десятків тисяч громадян під час війни.

До речі, дивні нагородження деяких запорізьких посадовців на початку війни теж викликали обурення у Запоріжжі та області.

Так, за вагомий особистий внесок у захист державного суверенітету і територіальної цілісності України, мужність і самовіддані дії, виявлені під час організації оборони населених пунктів від російських загарбників орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня президент Зеленський нагородив голову Запорізької облдержадміністрації Олександра Старуха.  А заступницю голови ЗОВА Злату Некрасову Зеленський нагородив орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

Нагадаємо, на той час приблизно 75% території Запорізької області вже було окуповано російськими військами, а що стосується заступниці голови ЗОВА, то подейкують, що Злата Некрасова з початку війни накивали п’ятами з Запоріжжя та перші тижні війни перебувала за кордоном.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/vijna/na-okupovaniy-terytorii-zaporizkoi-oblasti-opaliuvalnyy-sezon-pid-zahrozoiu-zryvu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top