На окупованій території Запорізької області рух опору зірвав логістику рашистів

Неподалік від Мелітополя знов сталася надзвичайна пригода на залізній дорозі — постраждав бронепотяг

За короткий період в тимчасово окупованому російськими військами Мелітополі українці вже вдруге влаштовують диверсію, порушуючи постачання зброї та техніки росіян. Пошкодження залізної дороги визнали навіть окупанти.

— Останнім часом відмічається, що люди не сприймають в себе в містах присутність ворожих бронепотягів. Цього разу невідомі хлопці та дівчата пошкодили російський бронепотяг у Мелітопольському районі, в наслідок чого було зірвано логістичне забезпечення рашистів, — про це повідомляють Сили оборони Запорізького краю.

Ця подія трапилась в окупованому районі 23 травня, а попередня мала місце 17-го. Приховати її не вдалось, тож на одному з пропагандистських телеграм-каналів з’явився сюжет, на якому демонструється відремонтована залізнична колія. Голос за кадром розповідає, що лагодити її росіяни були змушені після диверсії «українських націоналістів». Читайте також: У Запорізькій області окупанти погрожують знищити село Читайте наші новини на сайті zprz.city

Сообщение На окупованій території Запорізької області рух опору зірвав логістику рашистів появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/na-okupovaniy-teritoriyi-zaporizkoyi-oblasti-ruh-oporu-zirvav-logistiku-rashistiv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top