На острові Хортиця планують встановити пам’ятник історику та легендарному «кіборгу» Вячеславу Зайцеву

Незламний «кіборг», історик, науковець, депутат міської ради, військовослужбовець, який до останнього подиху захищав свою державу — Вячеслав Зайцев загинув на початку жовтня 2022-го року. Ця звістка стала шокуючою для всього міста.

Окрім військових досягнень, зокрема оборони Донецького аеропорту, Вячеслав був тісно пов’язаний із заповідником «Хортиця». Науковець проводив археологічні розкопки, експедицій та є автором історичних робіт. Крім цього, він проводив онлайн-екскурсії, створив власний історичний блог. Без заперечень, внесок Вячеслава Зайцева в історію нашого міста безцінний.

Тож колектив Національного заповідника «Хортиця», де Зайцев працював довгі роки, виступив з ініціативою встановити йому меморіальний знак на острові Хортиця. Для створення пам’ятника запрошують долучитись художників, скульпторів, архітекторів, а також відкривають збір коштів. На сторінках Національного заповідника в соціальних мережах та на офіційному сайті будуть анонсовані ініціативи та заходи в підтримку цього проекту.

Реквізити для збору коштів:
БО БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ХОРТИЦЯ
ЄДРПОУ 33610509
№ UA583133990000026006040201907
в АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
призначення: на меморіальний знак Вячеславу Зайцеву
Координатор проекту — Альона Пєтрікєй завідувачка інформаційно-видавничого відділу Національного заповідника «Хортиця».

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/na-ostrovi-khortytsia-planuiut-vstanovyty-pam-iatnyk-istoryku-ta-lehendarnomu-kiborhu-viacheslavu-zaytsevu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top