На озеленення території Запорізького парку виділять 543 тисячі гривень

В Центральному парку культури і відпочинку «Дубовий гай» планують висадити більше 1000 дерев. На озеленення території виділять 543 тисячі гривень.

Відповідне рішення прийняли на сесії Запорізької обласної ради. Гроші планують виділити за рахунок субвенції з обласного бюджету, яка затверджена у міському бюджету в сумі 8 мільйонів 824 тисячі 135 гривень на реалізацію природоохоронних заходів, а саме:

— на реконструкцію самопливного реконструкцію самопливного колектора каналізації по вул. Квітуча в Запоріжжі на суму 8 мільйонів 281 тисяч 135 гривень,

— і на озеленення території Центрального парку культури і відпочинку «Дубовий гаїв« на суму 543 тисяч гривень. На ці гроші планують висадити 1 тис 160 дерев і чагарників.

Йдеться про гроші з так званого «екологічного фонду», який оплачують підприємства-забруднювачі навколишнього середовища.

Всього в Запорізькій обласній раді розподілили 156 мільйонів гривень з екофонду на різні заходи, які включають в себе будівництво контейнерних майданчиків, озеленення, реконструкція каналізаційної мережі, захист від підтоплень, облаштування парків, реконструкція очисних споруд, захист від листяних пожеж.

На найближчій сесії міської ради планують узгодити отриману субвенцію з обласного бюджету.

Читайте також: У Запорізькій лікарні з’явилася сучасна техніка для підтримки чистоти 

Источник: https://forpost.media/novosti/na-ozelenennia-terytorii-zaporizkoho-parku-vydiliat-543-tysiachi-hryven.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top