На перевезення посадовців обласної ради витратять майже 3,5 мільйони гривень

На послуги перевезення посадових осіб, а також депутатів Запорізької обласної ради з бюджету планується виділити понад 3 мільйони гривень.

Про це повідомляє «Форпост» з посиланням на сайт держзакупівель «Prozorro».

Запорізька обласна рада оголосила тендер на закупівлю послуг з перевезення посадових осіб та депутатів. До послуг включено оренду автотранспорту та водіїв. Для цього з місцевого бюджету планують виділити 3 312 301 грн,. Так, згідно з документацією, обласна рада планує орендувати не менше 10 автівок. Серед них:  9 легкових автомобілів і один мікроавтобус.

Автівки повинні бути випущені не раніше 2004 року. Більше того повинні мати певні характеристики. Відтак:  2 авто повинні обов’язково мати об’єми двигунів  3100 куб. см і ще один з об’ємом двигуна не менше 1450 куб. см. Ще 7 легковиків з об’ємом двигуна не менше 1780 куб. см.

Що стосується мікроавтобусу, то основна вимога – не менше 9 місць для сидіння, кондиціонер та об’єм двигуна не менше 2400 куб. см.Повідомляється, що тип, кількість та марка автотранспорту може змінюватись у разі необхідності за вимогою замовника.

Яким чином будуть розподілятись автівки між посадовими особами та депутатами -невідомо, адже самих депутатів у раді налічується 64.

Читайте також: Перша заступниця голови Запорізької обласної ради живе на одну зарплатню

Сообщение На перевезення посадовців обласної ради витратять майже 3,5 мільйони гривень появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/na-perevezennja-posadovciv-oblasnoi-radi-vitratjat-majzhe-3-5-miljoni-griven.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top