На півдні Запоріжжя окупанти перевіряють гаджети у дітей

Триває терор російських військ та спецслужб проти мирних мешканців тимчасово окупованої частини Запорізького краю: фізичний, моральний, економічний, політичний.

За словами мера Мелітополя Івана Федорова, діти в окупації — під особливим наглядом рашистів. Мета ворога — виховати слухняних рабів і покарати «неслухняних».

«Окупанти перевіряють гаджети, слідкують за розмовами і навіть одягом школярів — виявляють дітей з проукраїнською позицією. Батькам «поганої» малечі погрожують позбавленням батьківських прав або депортацією дітей на росію», — повідомив мер.

За його словами, з наступного навчального року у дитсадки та школи за російською системою освіти у тимчасово окупованому Мелітополі братимуть лише дітей — громадян рфії. У той же час погрожують батькам, які відмовляються віддавати дітей до навчальних зомбувальних закладів.

«Ганяються за дітьми, яким має виповнитись 14 років, щоб «подарувати» на день народження курячий російський паспорт», — повідомив Федоров.

Нагадаємо, на тимчасово окупованих територіях Запорізької області зараз панує беззаконня. Неякісний алкоголь та речовини для його виготовлення скоріш за все прибувають з території росії. Вже зафіксовані на півдні Запоріжжя непоодинокі випадки загибелі людей, місцевих колаборантів та російських загарбників.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/vijna/na-pivdni-zaporizhzhia-okupanty-pereviriaiut-hadzhety-u-ditey.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top