На півдні Запорізької області рашисти шукають добровольців до «народного ополчення»

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області росіяни шукають добровольців до так званого «народного ополчення». Відповідний указ видав зрадник України та гауляйтер окупаційної військово-цивільної адміністрації області Балицький.

Як повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров, окупаційна влада вже втретє намагається створити подібний добровольчий рух. Туди набирають усіх: як громадян росії, так й «осіб без громадянства».

«Перший — були «козаки», утворені на базі церкви московського патріархату, які начебто слідкували за громадським порядком. Потім був «батальйон Судоплатова», в який начебто вони збирали добровольців для захисту тимчасово окупованої частини Запорізької області»,  — каже Іван Федоров.

Посадовець наголошує, що створення «народного ополчення» це черговий популістський крок окупаційної влади для своїх пропагандистських каналів, оскільки місцеві жителі не хочуть воювати проти своєї держави.

«Вони це питання вирішують так: привозять добровольців з материкової Росії, як це було з батальйоном Судоплатова. Саме така ситуація, мабуть, буде і з цим «ополченням», — наголосив Іван Федоров.

Нагадаємо, давно вже відомий факт, що росіяни обожнюють розповсюджувати дезінформацію про те, що ЗСУ обстрілює мирні міста та села, які тимчасово опинились під їх (росіян) контролем.

Одним з таких прикладів є випадок, що стався у місті Токмаку Запорізької області 5 січня. У той вечір ЗСУ справді завдало ударів високоточним HIMARS по військовим цілям рашистів. Зауважимо, — по військовим! Але у Токмак того вечора прилетіла ще одна ракета. російська! С-300.

Це недолугі російські Протиповітряні сили оборони (ППО) марно намагались завадити українським HIMARS знищувати техніку та живу силу «другої армії світу», яка не на довгий час загарбала частину Запорізького краю. Ось ця російська ракета С-300 й наробила лиха, завдавши руйнувань будинкам мирних мешканців Токмака.

Але російська пропагадистська машина миттєво розпочала розкидувати побрехенькі у Токмаку, що українці спеціально б’ють по цивільним, а вони, росіяни, мовляв, захищають їх від ЗСУ. Є навіть спеціально навченні особи з числа прихильників «рускава мира», які ці фейки поширюють між токмачанами. Мовляв, треба триматися росії, лише вона захистить.

Правда, ці путиноїди забувають, що якби російські війська не вторглися в Україну у 2014 році, то на запорізькій землі панував би мир та спокій.

Ось розповідь мешканця Токмака Сергія (ім’я змінено для його безпеки) про ті події, що трапились 5 січня та у наступні дні у Токмаку. Точніше, «Форпосту» розповів про це його друг, що живе у Запоріжжі. А Сергій поділився з ним своїми спостереженнями по телефону.

Мовою оригіналу:

«5 января в Токмаке было жарко. Около 10 вечера очень сильно бахнуло в парке Чапаева. Я сам недалеко от ленинского моста живу. Так сильно прилетело, что выбило окна в некоторых домах частного сектора, девятиэтажке и пятиэтажных домах, что стоят поблизости. Кроме того, был поврежден купол  Греко-католической церкви. Это мы уже утром узнали. Русские военные оцепили парк и двое суток никого не пускали туда. Но я видел, как солдаты с граблями прочесывали парковую территорию. Искали осколки от ракеты. Уверен, от своей же ракеты С-300 и искали. Ведь известно же, что эти ракеты используются армией россии не только для обстрела врагов, но и для противовоздушной обороны. Хотя они устарели и каждая третья летит не туда, куда нужно… А по Токмаку пошли слухи, что это, мол, украинская армия обстреливает токмакчан специально. Но мы знаем, когда ЗСУ бьет по Токмаку! Тогда прилетает точно в цель! Немало русских нашло свою смерть в нашем городе».

Ось такий черговий приклад дезінформації з боку російських нацистів.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/na-pivdni-zaporizkoi-oblasti-rashysty-shukaiut-dobrovoltsiv-do-narodnoho-opolchennia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top