На півдні Запорізької області триває епідемія невідомого вірусу

Схоже, у тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області триває епідемія скоріш за все мутованого коронавірусу. Однак місцеві епідеміологи-зрадники, природно, приховують це.

Як повідомляє «РІА-Мелітополь», у поліклініки масово звертаються жителі міста з одними й тими самими симптомами: температура 39 і вище тримається кілька днів (іноді тиждень) і її неможливо збити, біль у грудях і дуже сильний кашель, усе тіло ломить і дика слабкість. Масово хворіють, як дорослі, так і діти. Нюх при цьому і смак люди не втрачають. Мелітопольці підозрюють, що це може бути мутований коронавірус. Гадати доводиться тому, що лікарі не можуть поставити чіткого діагнозу.

Відомий мелітопольський епідеміолог-хабарник — колишній санітарний лікар Мелітопольського району Андрій Мануйленко, який дослужився до головного санітарного лікаря за окупантів, наразі відмовчується.

Зазвичай у таких випадках людей попереджають про вірусне захворювання, але Мануйленку, мабуть, наказали мовчати. Тому в школах учителі мовчки закривають класи, а в дитячих садках групи на карантин. Батькам у чатах лише пишуть про те, що повідомлять про час відновлення занять.

Як вже повідомляв «Форпост», російські окупанти позбавили жителів тимчасово захоплених територій Запорізької області медицини. Спочатку нацисти забрали у українців всі лікарні тимчасово окупованої території Запорізької області під поранених російських військових, а потім закрили виїзд до Запоріжжя, куди жителі прямували в тому числі на лікування

«Наразі найближчі лікарні, де надають кваліфіковану допомогу, знаходяться в Криму. Втім там не діють призначення лікарів і рецепти, виписані в захопленій частині Запорізької області. Допомогу надають тільки за наявності російської медичної страховки. Її можна оформити лише за російським паспортом. За відсутності страховки озвучують космічні ціни у доларах», – повідомив мер Мелітополя Іван Федоров.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/na-pivdni-zaporizkoi-oblasti-tryvaie-epidemiia-nevidomoho-virusu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top