На площі Запорізькій обіцяють встановити фонтан, зони відпочинку і оглядовий майданчик (ФОТО)

Підрядна компанія продемострувала як буде, орієнтовано, виглядати площа Запорізька після реконструкції.

В Запоріжжі триває реконструкція на площі Запорізькій. Нещодавно на об’єкті відбулася виїзна нарада міського голови Володимира Буряка, відповідальних міських служб і підрядника. Про це повідомляє “Перший Запорізький”.

На будівельному майданчику продемострували як буде, орієнтовано, виглядати площа Запорізька після реконструкції. На об’єкті обіцяють встановити фонтан, скейт-майданчик, зони відпочинку, дитячий і оглядовий майданчики.

Представники міської ради зазначили, що проект площі на цих зображеннях – не остаточний. Наприклад фонтан дійсно буде виконаний у вигляді годинника, але матеріали та кольори для його створення будуть визначені дещо пізніше. В цьому році заплановано виконати лише роботи з підготовки площі до благоустрою: будівництво підпірних стінок, заміна каналізації, влаштування оглядового майданчика і т.п. А безпосередньо до благоустрою території та будівництва фонтанів за планами повинні прийти вже в наступному році.
Читайте також: На автомагістралі в Запорізькій області проведуть ремонт і встановлять системи моніторингу за 16 мільйонів 

Сообщение На площі Запорізькій обіцяють встановити фонтан, зони відпочинку і оглядовий майданчик (ФОТО) появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/glavnoe/na-ploshhi-zaporizkij-obicjajut-vstanoviti-fontan-zoni-vidpochinku-i-ogljadovij-majdanchik-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top