На початку осені Україна може отримати словацькі винищувачі МіГ-29, але не безкоштовно

Вже на початку осені Україна може отримати винищувачі від Словаччини. про це міністр оборони Словаччини Ярослав Надь заявив у понеділок. За його словами, країна розгляне можливість передачі Україні одинадцяти винищувачів МіГ-29 після того, як словацькі повітряні сили перестануть їх експлуатувати.

Про це повідомляє Sky News.

На пресконференції в Братиславі з главою Міноборони Великої Британії Беном Воллесом Ярослав Надь сказав, що з кінця серпня словацькі військово-повітряні сили припинять експлуатацію винищувачів МіГ-29. Після цього Чехія та Польща візьмуть на себе захист повітряного простору Словаччини.

«Одразу після того, як ми приземлимо МіГ-29, а чехи й поляки візьмуть на себе контроль за повітряним простором (Словаччини), ми зможемо обговорити майбутнє МіГ-29″, – зазначив Ярослав Надь.

Він підкреслив, що Братислава не може просто віддати літаки без заміни або грошей – один МіГ-29 коштує приблизно 35 мільйонів євро.

«Ми відкриті до обговорення того, щоб пожертвувати ці МіГ-29 Україні, але, звичайно, це вимагатиме, я б сказав, ширшої дискусії щодо врахування фінансових аспектів та всіх інших аспектів доставки, тому рішення ще не ухвалене», – додав Надь.

Источник: https://forpost.media/vijna/na-pochatku-oseni-ukraina-mozhe-otrymaty-slovatski-vynyshchuvachi-mih-29-ale-ne-bezkoshtovno.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top