На порозі “жовтої” зони: як працюватимуть навчальні заклади Запорізької області

Офлайн заклад може працювати, якщо щеплено більше 80-ти відсотків персоналу. Якщо ж цей поріг вакцинації не подолали – заклад йде на «дистанційку».

“На сьогодні ми маємо більше 80% вакцинованого персоналу у 37 школах і 48 закладах дошкільної освіти, це фактично третина. Якщо брати по області, то на п’ятницю у нас ця цифра складала більше 200 закладів – близько 260”, – зазначив заступник директора департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації Віктор Захарчук.

Наразі найбільше ж персоналу вакциновано в обласних школах-інтернатах.

“Заклади загальної середньої освіти з пансіонами – це школи-інтернати обласного підпорядкування – у нас фактично із 28 таких закладів – 27 на сьогоднішній уже мають 80, а деякі 92, 95 і 97% вакцинованого персоналу”, – додав заступник директора департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації Віктор Захарчук.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/na-porozi-zhovtoi-zoni-jak-pracjuvatimut-navchalni-zakladi-zaporizkoi-oblasti/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=na-porozi-zhovtoi-zoni-jak-pracjuvatimut-navchalni-zakladi-zaporizkoi-oblasti

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top