На порушення карантинних вимог запорізькі підприємці сплачують штрафи

У Запоріжжі спеціальні мобільні групи продовжують перевіряти дотримання підприємцями протиепідемічних заходів, пов’язаних з короновірусною інфекцією. У разі не дотримання карантинних вимог підприємці мусять сплачувати штрафи.

Такі рейди проходять щодня у всіх районах міста.

Зокрема сьогодні, 27 жовтня, мобільна група у складі представників Дніпровської райадміністрації, Держпродспоживслужби та Нацполіції проінспектувала магазини побутової техніки. Як виявилося, не всі підприємці привели у відповідність свої заклади.

В одному з магазинів довелося складати протокол, адже не були виконані вимоги щодо прибирання приміщень, також для працівників не облаштовані місця для миття рук, відсутні одноразові рушники та санітайзери. Протокол про порушення у даному випадку складають фахівці Держпродспоживслужби, за нього передбачене стягнення до 425 грн.

— Складено протокол про адміністративне правопорушення за статтею 42 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яка тягне за собою накладення штрафу від 1 до 25 неоподатковуваних мінімумів. Розглядається протокол і виноситься постанова на території Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області. Приймає рішення керівник — начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства, — зазначила головна спеціалістка ГУ Держпродспоживслужби у Запорізькій області Зоя Остапенко. Источник: https://forpost.media/novosti/na-porushennia-karantynnykh-vymoh-zaporizki-pidpryiemtsi-splachuiut-shtrafy.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top