На пожежі, що сталася в Запорізькій області через підпал сухої трави, мало не згоріли зайченята

Не підпалюйте суху траву — на таких пожежах гинуть тварини та рослини

Рятувальники Запорізької області неодноразово наголошували: не паліть суху траву та сміття, не провокуйте пожежі на відкритій території. Не ускладнюйте ситуацію ще й пожежами через суху рослинність. Але люди, на жаль, продовжують палити суху траву й через те спалахують пожежі.

За минулу добу вогнеборці Запорізької області ліквідували 12 загорянь на відкритих територіях на загальній площі 5 га. Про це повідомили у прес-службі ГУ ДСНС України у Запорізькій області. Рятувальникам вдалося не допустили розповсюдження вогню на більш значну площу. Внаслідок пожеж люди не постраждали. А під час пожежі на відкритій території в Оріхові співробітники ДСНС України врятувавши двох зайченят.

Не паліть суху траву!

На жаль, на таких пожежах сотні безневинних тварин стають жертвами людської недбалості у поводженні з вогнем у природних екосистемах. Не чиніть злочин проти природи і обирайте цивілізовані способи утилізації сміття та сухої рослинності. Бережімо природу!

Не паліть суху траву!

Через пожежі на Хортиці зникають метелики

Запорізький біолог, автор «Книги природи острова Хортиця. Знайомі незнайомці» Віталій Шелегеда розповідав «Індустріальці», чому на Хортиці зникають метелики махаони:

— Знаєте, чому почала різко зменшуватися чисельність махаонів? Зазвичай відповідають, що це є вплив людини. Він знищує місце існування комах, розорює землю. Але на Хортиці чисельність махаонів може зменшуватись, навіть якщо середовище не знищується. У нас є багато любителів природи, які впевнені, що якщо випалити суху траву, то наступного року виросте молода трава. Думають, що від цього природі буде лише краще. А на цих рослинах усю зиму знаходяться лялечки махаонів. І, спалюючи траву, ви спалюєте майбутніх метеликів. Відповідно, їх чисельність різко зменшується.

Рятувальники закликають громадян не спалювати суху рослинність та не провокувати пожежі на відкритій території. Не будьте ворогами у своїй країні!

Фоторепортаж про врятовану пожежниками зайченя на Кіровоградщині дивіться тут.

Читайте також: Зоопарк у Запорізькій області потребує їжі для тварин.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Сообщение На пожежі, що сталася в Запорізькій області через підпал сухої трави, мало не згоріли зайченята появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/proishestviya/na-pozhezhi-shho-stalasya-v-zaporizkiy-oblasti-cherez-pidpal-suhoyi-travi-malo-ne-zgorili-zaychenyata

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top