На ремонті запорізької ШВСМ вкрали мільйони?

Ще до початку повномасштабного вторгнення проводилась реконструкція КЗ «Запорізька обласна школа вищої спортивної майстерності» ЗОР. Представники Запорізької ОВА спільно з фахівцями Держаудитслужби відвідали будівельний майданчик для проведення інспекції щодо цільового використання бюджетних коштів.

Метою посиленого контролю стало звернення Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області, яке у межах своїх повноважень здійснювала перевірку об’єкта. Після звернення контролюючого органу до обласної влади Управління капітального будівництва ОДА неодноразово направляло лист підрядній організації — відповіді не отримало.

Навіть після попередження про ревізію підрядник не прибув на об’єкт, а особи, які представлялися менеджерами компанії ТОВ СК «СТРОЙІНВЕСТ», чинили спротив та не допускали перевіряючих на територію ШВСМ. Як зазначили фахівці, лише після детального аналізу з’явиться чітке розуміння обсягу виконаних робіт та доцільності використання виділених бюджетних коштів.

«Від своїх підлеглих я дізнався, що невідомі люди перешкоджають представникам ОВА та фахівцям Держаудитслужби працювати на території КЗ “Запорізька обласна школа вищої спортивної майстерності” ЗОР, де ще до початку повномасштабного вторгнення почалась начебто “реконструкція”. Я приїхав на місце», — розповів очільник Запорізької ОВА Юрій Малашко.

За словами начальника ЗОВА, від представників правоохоронних органів, які прибули за викликом, він не помітив конкретних дій.

«Тут змінилися дві підрядні організації, які використали близько 100 млн грн, однак фактично, результат відсутній. Наше завдання — не допустити корупційні дії, завершити будівництво та перевірити, скільки робіт було фактично виконано. По цьому питанню вже відкрито кримінальне провадження. Правоохоронним органам буде поставлено завдання, до кінця тижня виконати всі необхідні процесуальні дії, щоб Держаудитслужба надалі могла працювати без перешкод», — наголосив Юрій Малашко.

Источник: https://forpost.media/obshhestvo/na-remonti-zaporizkoi-shvsm-vkraly-milyony.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top