На росії стався вибух на заводі, який виробляв бомбардувальник нового покоління — ЗМІ

На одному з російських заводів, який розташований у сергієвому посаді (підмосков’я) пролунав гучний вибух. У пропагандистських ЗМІ пишуть, що під час інциденту 60 людей постраждало, 10 загинуло, ще 8 наразі вважаються зниклими безвісти.

російські слідчі розглядають декілька версій: вибух через порушення промислової безпеки і диверсії, а також атака дроном, зазначає «УП».

«Слово і діло» посилаючись на журналістів порталу Агентства повідомляє, що з 2019 року на цьому заводі розробляли російський стратегічний «стелс»-бомбардувальник під назвою «Посланник».

Журналісти зазначають, що після повномасштабного вторгнення в Україну росія перестала публікувати військові держконтракти заводу, але укладені раніше контракти все ще доступні.

«Серед них – «виконання складової частини дослідно-конструкторської роботи на тему шифр: «Посланник-1ОЕП/Л». Термін виконання контракту – 2027 рік, вартість робіт – 69 мільйонів рублів», – йдеться у публікації.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/na-rosii-stavsia-vybukh-na-zavodi-iakyy-vyrobliav-bombarduvalnyk-novoho-pokolinnia-zmi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top