На росії влаштували показове судилище над п’ятьма мешканцями Запорізької області

П’ять мелітопольців — Володимир Зуєв, Андрій Голубєв, Олександр Жуков, Ігор Горлов та Юрій Петров, яких викрали російські спецслужби у квітні 2022 року, опинилися в сіді в південному окружному суді в ростові-на-дону.

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань.

За версією ФСБ, Олександр Жуков та Володимир Зуєв нібито збирали дані про дислокацію російських військових, Андрій Голубєв нібито збирав інформацію про місця видачі гуманітарної допомоги та відповідав за комунікації в групі, Юрій Петров, за версією російського слідства, нібито влаштовував тайники зі зброєю, а Ігор Горлов – нібито виготовив вибухівку і замінував автівку.

Дружина Андрія Голубєва Ольга підтвердила, що Ігор Горлов і Андрій Голубєв, заявили в суді, що просять вважати їх діючими військовослужбовцями. Можливо вони хочуть потрапити до списків на обмін.
Рідня Олександра дізналася про суд від українських журналістів. Його донька Євгенія намагалася зв’язатися з адвокаткою викраденого батька, але та відмовилась спілкуватись. Посилалась на те, що “не може розголошувати дані”.
Четверо мешканців Мелітополя заявили, що винними себе не вважають. Тільки Ігор Горлов частково визнав провину.

“Винним себе визнаю, але не згоден, що були цивільні цілі, вся зброя була призначена для військових цілей”, – цитує його ЗМІ.

Зауважимо, що чоловіки дуже схудли та виглядають змарнілими.

Нагадаємо, житель Мелітополя Ярослав Жук, якого окупаційні війська звинувачують у “тероризмі” та утримують в ростовському СІЗО на росії, написав заяву щодо катувань. За його словами, росіяни били його ногами і палицями, поливали водою та катували електрошокером, а також постійно принижують.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/na-rosii-vlashtuvaly-pokazove-sudylyshche-nad-p-iatma-meshkantsiamy-zaporizkoi-oblasti.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top