На розробку проєктної документації будівництва нового спорткомплексу в Запоріжжі витратять майже 8 мільйонів

Про плани щодо зведення нового спортивного комплексу ще наприкінці лютого анонсували в мерії. 

КП “Міський футбольний клуб “Металург” замовив розробку проєктно-кошторисної документації на будівництво багатофункціональної арени. Відповідний тендер оголосили вчора, 24 березня, на порталі держзакупівель Prozorro.

Відтак фірма, яка отримає перемогу в тендері, має розробити проєктну документацію щодо будівництва багатофункціонального комплексу з кошторисним розрахунком вартості необхідних робіт. За 7 млн 997 тисяч гривень підрядник має визначити архітектурний тип будівництва, орієнтоване планування приміщень, розрахувати потребу в кадрах, будівельних матеріалах, машинах, обладнанні, тощо.

Фахівці мають підготувати графічний розділ, який містити схеми, креслення й супровідні таблиці. Вони дозволяють замовнику побачити інженерні рішення у вигляді планів, а також інших графічних варіантів.

Серед архітектурно-планувальних вимог:

Відомо, що нову спортивну арену мають побудувати на вул. 12 Квітня, біля міської футбольної дитячо-юнацької спортивної школи «Металург». Вона передбачена для навчально-тренувального процесу та змагань різного рівня в: мініфутболі, баскетболі, волейболі, гандболі, художній гімнастиці, боксі, дзюдо.

Згідно з кадастровим планом, загальна площа земельної ділянки складає 1,7039 Га, а ось площу забудови спортивного комплексу – має розрахувати переможець тендеру.

Інвестором виступила Запорізька міська територіальна громада. Згідно з документацією, гроші на проведення цього тендеру виділили зі спеціального бюджетного фонду.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій призначений на 9 квітня. Аукціон відбудеться 12 квітня. Фірма-переможець має виконати замовлення до 31 жовтня 2021 року.

Читайте також: Реконструювати дорогу в одному з районів Запоріжжя буде фірма, яка виграла тендер на ремонт VIP-корпусу аеропорту

Сообщение На розробку проєктної документації будівництва нового спорткомплексу в Запоріжжі витратять майже 8 мільйонів появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/na-rozrobku-proiektnoi-dokumentacii-budivnictva-novogo-sportkompleksu-v-zaporizhzhi-vitratjat-majzhe-8-miljoniv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top