Сообщение На сцені Запорізької філармонії звучатиме музика, народжена в нашому місті появились сначала на Газета МИГ.
«Соло для друзів» – так назвала програму концерту композиторка Наталія Боєва. Для наших найстійкіших улюблених друзів звучатиме Музика, яка народжена тут, поряд з нами, у нескореному Запоріжжі.
Вокал, орган, вібрафон, рояль, хор, академічний симфонічний оркестр на одній сцені – це справжнє свято музики!
Усі твори Наталії Боєвої, що прозвучать у цьому концерті, – це присвята друзям-музикантам та Академічному симфонічному оркестру.
“У концерті 29 листопада прозвучить твір, присвячений нашому теплому спілкуванню – «Сходження» для органу та симфонічного оркестру. За словами Наталії, у творі йдеться про сходження людини через терни буття до духовного очищення. Тематика, яка знайшла відображення у музиці, та й саме звучання органу нагадує нам про генія
бароко Й. С. Баха, лик якого так чи інакше висвітлюється у музиці Наталії Боєвої !
Буде дуже цікаво. Не пропустіть друзі. З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами!” – відкриває складові програми концерту піаністка Ілона Турчанинова.
29 листопада о 17.00. Запорізька обласна філармонія.
нет