На сесії Запорізької міськради начальниця патрульної поліції з трибуни відповідає на питання

Сьогодні, 18 грудня, розпочалася 46-та сесія Запорізької міськради. Цього року вона остання, відповідно, дуже відповідальна для депутатів та мешканців міста.

Зараз на трибуни виступає начальниця управління патрульної поліції в Запорізькій області Світлана Михайловська. Точніше відповідає на питання. У депутатів багато нарікань на патрульну поліцію.

Зокрема, Зінаїда Гальчинська (політпартія «Опозиційний блок») вказала на скарги запоріжців на те, що патрульні поліцейські не прибувають на виклики. Начебто, є свідки які бачили як патрульний екіпаж «ховався» поблизу зруйнованого ресторану «Росія». За словами, людей копи періодично прогрівали машину, щоб не замерзнути.

Стояли на місця декілька годин, нікуди не виїжджали. Також зазначила на недосконалість з приводу нововведень штрафів за порушення паркувань автомобілів водіями у невстановлених місцях.

Пані Світлана відповіла, що правоохоронці не ухиляються від своїх обов’язків. Принаймні, їй не відомо про такі випадки. Проблема, у відсутності кадрів. Через малу заробітну плату люди не поспішають поповнювати лави правоохоронців, навпаки, покидають службу.

Прозвучало питання від іншого чиновника з приводу ярмарку поблизу цирку в центрі Запоріжжі. Начальниця патрульної поліції відповіла для неї це питання має політичне забарвлення. Спочатку реалізаторам дали право продавати продукцію у вище вказаному місці, потім скасували дозвіл. Патрульна поліції не в змозі одразу закрити торгівлю. Ведеться роз’яснювальна робота та інші проводиться методи. Тільки комплексні заходи допоможуть виконати рішення.

Сообщение На сесії Запорізької міськради начальниця патрульної поліції з трибуни відповідає на питання появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/na-sesii-zaporizkoi-miskradi-nachalnicja-patrulnoi-policii-z-tribuni-vidpovidaie-na-pitannja.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top