На сесії міської ради депутати не захотіли розглядати проект рішення про розірвання договору з ТОВ “Місто для людей” (фото)

Депутати Запорізької міської ради, під час сьогоднішньої сесії, відмовилися розривати відносини з керуючою компанією, послугами якої незадоволені мешканці міста.

Депутати відмовилися включати до порядку денного проект рішення про розірвання договору з утримання будинків між виконкомом міської ради та ТОВ “Місто для людей”. Позафракційний депутат Дмитро Сірий зазначив, що мешканці міста залишаються незадоволені роботою керуючої компанії. В багатоповерхових будинках, які обслуговує “Місто для людей”, лише цими днями з’явилось опалення, приміщення в поганому стані, а керуюча компанія на звернення городян не реагує.  Утім, інші депутати Дмитра Сірого не підтримали. “ЗА” проголосували лише 13 обранців, передає кореспондент Forpost.

Фото — Forpost

Нагадаємо, під час комісії з питань життєзабезпечення міста, городяни, будинки яких обслуговує ТОВ “Місто для людей”, написали колективну заяву на відмову від послуг керуючої компанії. Відзначимо, що «МДЛ» обслуговує 1080 будинків. Найбільше скарг надходить саме на цю керуючу компанію.

Читайте також: Костянтин Бриль розказав, що буде відбуватися в області у воєнний час

Сообщение На сесії міської ради депутати не захотіли розглядати проект рішення про розірвання договору з ТОВ “Місто для людей” (фото) появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/na-sesii-miskoi-radi-deputati-ne-zahotili-rozgljadati-proekt-rishennja-pro-rozirvannja-dogovoru-z-tov-misto-dlja-ljudej-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top