На території Біленьківської громади курсує соціальний безкоштовний автобус (РОЗКЛАД РУХУ)

Скористатись правом на проїзд можна після попереднього запису.

Перевезення здійснюється до районної лікарні (Верхня Хортиця) за наступним графіком:

Понеділок, четвер — з с. Червонодніпровка через с. Біленьке, с. Біленьке Перше, с. Лисогірка, с. Канівське, районна лікарня (Верхня Хортиця) та в зворотному напрямку. Відправлення здійснюється з с. Червонодніпровка о 07-45 год., з с. Біленьке о 08-00 год. (біля сільської ради) далі з заїздом до сільської ради с. Лисогірка та сільського клубу с. Канівське. Від районної лікарні (Верхня Хортиця) відправлення о 14-00.Вівторок, п’ятниця – з с.Біленьке, через с. Мар`ївка, с. Новосергіївка, с. Уділенське, с. Смоляне, районна лікарня (Верхня Хортиця) та в зворотному напрямку. Відправлення здійснюється з с. Біленьке о 09-00 год., (біля сільської ради) далі з заїздом до сільської ради с. Мар`ївка, зупинки с. Новосергіївка, с. Уділенське, с. Смоляне. Від районної лікарні (Верхня Хортиця) відправлення о 14-00.

Скористатись правом на проїзд можна після попереднього запису за телефонами 0639038931 (для Червонодніпровки та Біленького), 0954950901 (для Мар’ївського старостату), 0633638278 (для Лисогірського старостату).

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/na-teritoriyi-bilenkivskoyi-gromadi-kursuye-sotsialnij-bezkoshtovnij-avtobus-rozklad-ruhu/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top