На тимчасово окупованих територіях частини Запорізької області розпочалися так звані «вибори» президента рф

На росії та тимчасово окупованих територіях, включаючи деякі райони Запорізької області, розпочалися так звані «вибори» президента рф. Результати цих «виборів» вже давно відомі всім.

Представники російської окупаційної влади, у супроводі озброєних військових та фсбшників, обходять домівки місцевих мешканців і тиснуть на них, щоб вони підтримали «потрібного кандидата», про це повідомило Головне управління Міністерства оборони України.

«Під тиском «виборчого» фарсу залишаються українські підприємці та освітяни, які проживають на окупованих територіях. Окупанти грозять їм позбавити права на підприємницьку діяльність або звільненням, якщо вони відмовляться підтримувати Путіна. Щодо пенсіонерів, до них теж застосовують «агітаційний підхід», намагаючись змусити їх «проголосувати» через підкуп та обман», — йдеться у повідомленні.

Деякі громадяни навіть тимчасово змінили місце проживання, щоб приховатися від цього фарсу. Про це розповів у телемарафоні «Єдині новини» заступник голови Бердянської районної ради Віктор Дудукалов, пише «Укрінформ»:

«Багато людей тимчасово змінили місце проживання і уникають контактів з окупантами чи колаборантами. Люди розуміють, що ці «вибори» — це фарс, вони нічого не змінять. Наші громадяни просто сміються з цього, оскільки окупанти руйнують життя та організують «типу вибори», — сказав Дудукалов.

Очільниця Бердянської міської військової адміністрації, Вікторія Галіцина, підкреслює, що тих, до кого не вдалося «достукатися», чекають на дільницях завтра:

«А тих, хто заховався — чекають завтра на дільницях. Там їх чекають, в тому числі і «Народниє наблюдатєлі із Італії, Германії, Сербії, Франції та Уругвая» — із піснями та висновками про «бєзупрєчнасть» процесу на камеру. Нічого нового.

Загалом регіональний «ізбірком» вже намалював явку 56% в містах і з підсумками дострокового голосування (що ніби відбувалося з 25 лютого по 14 березня на лінії бойового зіткнення і включали військових)», — пише Вікторія Галіцина у Telegram.

Зауважимо, що так звані вибори проходитимуть 15, 16 та березня 2024 року. Жодна цивілізована країна не визнає їх.

Скріншот з відео телеграм-каналу «Бердянськ Сьогодні».

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/na-tymchasovo-okupovanykh-terytoriiakh-chastyny-zaporizkoi-oblasti-rozpochalysia-tak-zvani-vybory-prezydenta-rf.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top