На тимчасово окупованій частині Запорізької області внаслідок вибуху зазнав ушкоджень псевдодепутат

16 квітня у тимчасово окупованій Якимівці Запорізької області пролунав вибух. Як стало відомо, вибух пролунав на подвір’ї будинку, де знаходився колаборант, псевдодепутат окупаційної ради Якимівки — Антон Якименко.

Голова ЗОВА Іван Федоров підтвердив журналістам «Суспільне Запоріжжя», що Якименко зазнав поранень:

«Що стосується його безпосередньо життя і життєдіяльності, мені точно не відомо, на скільки постраждав. Але точно відомо, що постраждав», — зазначив Федоров.

Посадовець додав, що Антон Якименко працював у правоохоронних органах, згодом його звільнили через корупцію. Після того, як російські війська окупували частину Запорізької області, він добровільно пішов на співпрацю з окупантами. На так званих виборах Якименко увійшов до першої трійки виборчого списку «єдина росія». Псевдокерівник підрозділу ДУП «ДЗО «Якимівське».

Ще один колаборант, Володимир Рогов, пише, що псевдодепутат зазнав незначних ушкоджень, оскільки «основний напрямок вибуху пройшов мимо».

Нагадаємо, у Бердянську зайнялося звалище, яке росіяни збираються «рекультивувати».

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/na-tymchasovo-okupovaniy-chastyni-zaporizkoi-oblasti-vnaslidok-vybukhu-zaznav-ushkodzhen-psevdodeputat.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top