На Токмацькому та Мелітопольскому напрямках задіяно додаткові сили: військовий аналітик прогнозує успіх ЗСУ

На Токмацькому та Мелітопольскому напрямках були задіяні додаткові резерви ЗСУ.

Військове керівництво робить ставку на те, що введені в бій із ресурсу резерви суттєво змінять ситуацію на полі бою.

Про це в прямому ефірі телеканалу FREEДОМ повідомив військовий аналітик Олексій Гетьман.

Йдеться про дві тисячі осіб, яких кілька днів тому ввели в бій саме на цьому напрямку. Зокрема населені пункти на півдні країни звільняють бійці 82-ї десантно-штурмової бригади ЗСУ та 46-ї аеромобільної. Підрозділи укомплектовані технікою НАТО, починаючи від бронемашин і танків, закінчуючи стрілецькою зброєю.

— Є надія, що ми, якщо не дійдемо до Мелітополя найближчими днями, то принаймні зможемо всі території довкола тримати під своїм вогневим контролем, а це значить, що ми дуже сильно порушимо логістику ворога і будь-які їхні можливості, — каже експерт.

За словами Олексія Гетьмана, результат операції залежить від того, чи зможуть задіяні з резерву бригади діяти на цих напрямках так само ефективно, як від них цього очікують.

Потім військовий експерт попросив не сприймати фразу «кілька днів» занадто буквально. Результатів наступальних дій на Мелітополь може доведеться почекати 20-30 днів. Це війна і абсолютно точних прогнозів дати ніхто не може.

Також ми публікували відео, що Єгеря з 71-ї ОДШБ, які прибули на підсилення наступу вже працюють. На відео зафіксували ураження російських бліндажів з допомогою FPV-камікадзе. Західніше села Вербове, Запорізька обл.: (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/na-tokmatskomu-ta-melitopolskomu-napryamkah-zadiyano-dodatkovi-sili-vijskovij-analitik-prognozuye-uspih-zsu/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top