На ТОТ частини Запорізької області близько 2,5 тис. осіб зі складу росгвардії та мвс рф залучалися до охорони членів «виїзних комісій»

Окупанти провели так звані «вибори» на тимчасово окупованих територіях України, у тому числі частини Запорізької області.

На тимчасово окупованих територіях частини Запорізької області близько 2,5 тис. осіб зі складу росгвардії та мвс рф залучалися до охорони членів “виїзних комісій”, повідомляє Центр національного спротиву.

«Оскільки у Кремля не вистачає силовиків додатково до охорони місць «голосування», було залучено 600 працівників з понад ста російських приватних охоронних підприємств. Працівники даних структур уже тривалий час здійснюють охорону навчальних закладів, ключових для окупантів підприємств та критичної інфраструктури. Деякі з них зареєстрували юридично свої філіали на тимчасово окупованих територіях України», — йдеться у повідомленні.

Голова так званої центральної виборчої комісії елла памфілова вже повідомила, що путін набрав майже 88% голосів. Попередньо, за «офіційними даними», явка виборців становила 74,22%.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/na-tot-chastyny-zaporizkoi-oblasti-blyzko-2-5-tys-osib-zi-skladu-roshvardii-ta-mvs-rf-zaluchalysia-do-okhorony-chleniv-vyiznykh-komisiy.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top