На ТОТ окупанти засекретили реєстри «націоналізованого» майна

На тимчасово окупованих територіях процеси «націоналізації» майна набирають нових масштабів, посилюючи невдоволення людей, котрі потрапили під окупацію. Про це повідомили на офіційному сайті Центру національного спротиву.

Як зазначається, постанова державного комітету оборони псевдо утворення днр № 341, яка було підписано ще 29 вересня 2022 року викликала масове обурення на ТОТ.

«Тільки зараз люди з’ясували, що не можуть отримати інформацію про те, які об’єкти увійшли до переліку «націоналізованих» і за яким принципом його сформовано. Місцеві колаборанти пояснюють причину відсутності доступу до такої інформації так –  усі документи приводять в порядок згідно до законодавства рф», — йдеться в повідомленні центру.

Російські загарбники на власний розсуд визначатимуть кому належатиме ваш будинок, квартира чи земля, не залежно чи був отриман російський паспорт чи ні.

Усім, хто володіє інформацією про подібні злочини окупантів, а також про розташування ворога, його позицій та техніки, надсилайте інформацію сюди. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/na-tot-okupanti-zasekretili-reyestri-natsionalizovanogo-majna/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top