На ТОТ півдня Запорізької області рашисти намалювали «перемогу» путіна на виборах президента рф

На тимчасово окупованих територіях закінчилась пропагандистська вистава під назвою «вибори президента рф». На тимчасово окупованих територіях Запорізької області рашисти намалювали найбільші показники явки та голосів за путіна на виборах президента росії.

Завдяки відсутності незалежних спостерігачів, великій кількості правоохоронців, адмінресурсу та постійному терору, місцеві колаборанти змогли безперешкодно сфальсифікувати вибори на ТОТ.

Ігнорування псевдовиборів мешканцями окупованих міст та сіл Запорізької області не вплинуло на оголошені результати псевдовиборів. Гауляйтер Мелітопольщини євгеній балицький відзвітував, що участь у виборах на ТОТ Запорізького регіону прийняло понад 85% мешканців, з них 92% підтримало диктатора.

Схожа ситуація і на інших тимчасово окупованих територіях: Донеччина — 95%, Луганщина — 94%, Херсонщина — 88%.

Протягом трьох днів росіяни зупиняли українців на блок-постах й вимагали «проголосувати», все це під наглядом автоматників, які вказували навіть де саме ставити галочку. Також окупанти проводили рейди по будинках, намагаючись дізнатися інформацію про місцевих жителів, які ігнорують «вибори».

Зокрема зафіксовані випадки коли росіяни двічі й тричі намагались потрапити у будинок у випадку якщо їм не відкривали двері.

Схема організації обходу була наступною: автобусами перевозили близько 20 колаборантів, яким видавали пластикові урни. Автобуси супроводжували два поліцейські автомобілі. При виході з автобусу, створювались групи обходу:  двоє цивільних та один військовий та починався рейд.

В першу чергу ходили за відповідними списками до тих, хто голосував на псевдореферендумі та «місцевих виборах».

При цьому, колаборанти з «виборчих комісій» фіксували хто саме голосував й формували окремий список «нелояльних мешканців», які уникали “голосування”.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/na-tot-pivdnia-zaporizkoi-oblasti-rashysty-namaliuvaly-peremohu-putina-na-vyborakh-prezydenta-rf.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top