На ТОТ Запоріжжя чоловіків віком понад 60 років змушують підписувати контракти з міноборони рф, — ЦНС

У тимчасово окупованій частині Запорізької області чоловіків віком від 60 до 65 років примусово відправляють у військо країни-агресора. Про це повідомили в Центрі національного спротиву.

При цьому загарбники обіцяють що ті проходитимуть службу у тилових підрозділах. 

«Загалом ситуація із поповненням особового складу армії ворога є вкрай невтішною для окупантів. Тому й вдаються колаборанти до таких «крайніх» заходів. А ще масове дезертирство та небажання проходити службу в армії противника серед місцевого населення ламає усі поставлені кремлем задачі», — йдеться в повідомленні. 

Як зазначають, тільки на тимчасово окупованій Луганщині за кілька місяців було офіційно задокументовано 500 випадків дезертирства.  А випадки залишення військової частини помножилися на двадцять. 

Окупанти чинять шалений тиск на рідних тих, хто втік з армії ворога. Центр національного спротиву закликає усіма силами уникати мобілізації, а тим паче підписання контракту з мо рф.

Якщо ви маєте інформацію про факти незаконної мобілізації чи ворога та його розташування – повідомляйте на цей анонімний чат-бот. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/na-tot-zaporizhzhya-cholovikiv-vikom-ponad-60-rokiv-zmushuyut-pidpisuvati-kontrakti-z-minoboroni-rf-tsns/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top