На ТОТ Запорізької області можуть мобілізуватимуть місцевих до новоутвореного т «народного ополчення»

Нещодавно так званий губернатор від росії євген балицький оголосив про утворення «народного ополчення». Охочих записуватись на службу добровольцями серед місцевих небагато, тож, ймовірно, їх почнуть примусово мобілізувати.

Про це повідомляє «Центр національного спротиву».

Подібна практика примусової мобілізації до «добровольчих формувань» вже проводилася на захоплених районах Донецької та Луганської області, тож цілком ймовірно, що на частині тимчасово окупованих територій Запорізької області колаборанти переймуть цей «досвід».

«Метою створення таких формувань є прагнення військово-політичного керівництва рф поповнити втрати особового складу шляхом залучення місцевого населення. Зауважимо, що такі дії є міжнародним злочином, за який колаборанти понесуть покарання».

Нагадаємо, у Телеграмі зрадника балицького повідомлялось, що так звані ополченці «прийняли присягу на вірність Запорізькій області та мешканців нашого регіону». Їх головне завдання — патрулювати населені пункти. Судячи зі світлин, які він виставив, навіть для фото вони не змогли зібрати достатню кількість «добровольців».

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/na-tot-zaporizkoi-oblasti-mozhut-mobilizuvatymut-mistsevykh-do-novoutvorenoho-t-narodnoho-opolchennia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top