На ТОТ Запорізької області росіяни планують запустити радіо для української молоді

Російська пропагандистська машина особливу увагу приділяє молодим людям на тимчасово окупованих територіях, і для цього окупанти не шкодують ресурсів та грошей.

На тимчасово окупованій території частини Запорізької області росіяни планують запустити радіо «Юг молодой», спрямоване на українську молодь, про це повідомляє ІМІ з посиланням на головну редакторку пропагандистського «За!Радио» регіну шкуратову.

За словами пропагандистки, спочатку радіо мовитиме в тимчасово окупованому Мелітополі, а згодом планується, його будуть слухати на всій тимчасово окупованій території Запорізької області.

Також вона повідомила, що до їхнього медіахолдингу ввійшло радіо окупантів «Свободный Бердянск», яке наразі мовить тільки в тимчасово окупованому Бердянську.

“Незабаром у Мелітополі й потім – по всій Запорізькій області звучатиме “Юг молодой”. Це радіо для покоління, що підростає, там звучатимуть голоси молодих людей – нашого майбутнього. До складу холдингу також увійшло радіо “Вільний Бердянськ”. Нині хвиля мовить лише в Бердянську, але не за горами той час, коли “Вільний Бердянськ” почують у всіх куточках Запорізької області”.

регіна шкуратова (регіна крутоус) – пропагандистка з новосибірська (росія). До переїзду в тимчасово окупований Мелітополь вона працювала на радіо “Новосибірська міська хвиля”. Пропагандистку внесено до бази “Миротворця”.

Источник: https://forpost.media/novosti/na-tot-zaporizkoi-oblasti-rosiiany-planuiut-zapustyty-radio-dlia-ukrainskoi-molodi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top