На ТОТ Запорізької області росіяни закрили територію навколо моргу, щоб приховати власні втрати

У тимчасово окупованому Бердянську, окупанти закрили для відвідування територію у західній частині міста навколо міського моргу.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Ворог всіма силами намагається приховати власні втрати, яких зазнає в Україні. Останнім часом на тимчасово окупованих територіях окупантам дуже неспокійно, постійно прилітає по місцях їхнього скупчення, а війська рф та пропагандисти удають, що нічого не відбувається:

Противник продовжує зазнавати великих втрат, які намагається приховати. Так, в тимчасово захопленому Бердянську Запорізької області, окупанти закрили для відвідування територію у західній частині міста навколо міського моргу. На території самого моргу відзначено скупчення до десяти санітарних автомобілів та декількох автомобілів-рефрижераторів. Рух санітарних автомобілів у північному напрямку до лінії бойового зіткнення продовжується.

Нагадаємо, декілька днів тому у Бердянську протягом дня лунали гучні вибухи. Російські пропагандисти заперечують інформацію про будь-які втрати. Однак судячи з того, як війська рф метушилися, все ж ЗСУ їм знову підсипали “бавовни”.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/na-tot-zaporizkoi-oblasti-rosiiany-zakryly-terytoriiu-navkolo-morhu-shchob-prykhovaty-vlasni-vtraty.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top