На ТОТ Запорізької області розповсюджують «посібник військкома», — ЦНС

Окупанти аби не дати уникнути українцям служби у російській армії розісилають військкомам «учебник военного комиссара». Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Серед працівників окупаційної адміністрації на ТОТ Запоріжжя посібник вже активно розповсюджують. Таким чином окупанти хочуть закрити мешканцям ТОТ можливість уникати служби в зс рф завдяки лазівці з «альтернативною громадянською службою».

«На ТОТ Запорізької області такі комісії створено розпорядженням гауляйтера Євгена Балицького. Через неврегульованість і хаотичність процесу так звані військкомати окупантів нині працюють у тісній спайці з формально «цивільними» органами управління ТОТ, аби хоч якось виконати показники», — йдеться в повідомленні. 

У тексті розпорядження балицького на частину персоналу адміністрацій поклали відповідальність «взяти під особистий контроль виконання обов’язкового завдання з призову громадян на військову службу в квітні-липні 2024 року».

За даними ЦНС від джерела в окупаційній адміністрації одного з міст, розповсюдження посібника спричинене низькими показниками залучення людей до російської армії в межах  призову на ТОТ. 

За даними Спротиву, рішення про розповсюдження посібника було прийняте через низькі показники залучення людей до армії в межах призову на ТОТ.

«Молодь здебільшого намагається уникнути служби у військових формуваннях окупантів, а якщо переховуватися немає змоги — то скористатися можливістю альтернативної громадянської служби, яка передбачена російським законодавством», — зауважили в ЦНС.

Зазначається, що кількість заяв на проходження такої служби на ТОТ суттєво перевищує ту кількість, що на території Росії. Тому в 7 розділі книги роз’яснюються, як відмовляти охочим проходити альтернативну громадянську службу.

У Спротиві вважають, що ця «просвітницька кампанія» свідчить про підготовку до призовних кампаній, а також примусової мобілізації у фронтові підрозділи. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/na-tot-zaporizkoyi-oblasti-rozpovsyudzhuyut-posibnik-vijskkoma-tsns/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top