На ТОТ Запорізького регіону росіяни шукають квартири під нову хвилю окупантів

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області росіяни продовжують віджимати помешкання українців.

Для цього в регіоні запрацювала “державна житлова інспекція”, метою якої є виявлення порожніх квартир, чи квартир чиї власники покинули регіон. Надалі такі квартири оголошують “безгосподарчими” та “націоналізують”.

“Інспектори” обходять ОСББ, де вимагають надати інформацію про квартири без власників, а також займаються тиском на нелояльних голів квартирних об’єднань.

Варто зазначити, що раніше окупанти забирали житло у власників, які раніше виїхали з окупованої території, тоді як  зараз відомий “віджим” житла відбувається з тими особами, які проявили лояльність до оформлення ворожих документів. Такі дії окупаційної влади свідчать лише про бажання продовжувати геноцидну практику щодо зміни етнічного складу населення на території України.

Центр національного спротиву невпинно продовжує закликати громадян, що залишились на тимчасово окупованих територіях, передавати інформацію про пересування та дислокацію представників російсько-окупаційних військ. Це наближує нашу спільну перемогу…

*****

Нагадаємо, у Запоріжжі подати заяву на призначення житлової субсидії можна он-лайн

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/na-tot-zaporizkoho-rehionu-rosiiany-shukaiut-kvartyry-pid-novu-khvyliu-okupantiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top