На трасі під Запоріжжям встановлюють оновлені дорожні знаки

В районі с. Григорівка, де проходить завершальний етап робіт з облаштування траси, вже становили бар’єрну огорожу та встановили дорожні знаки. І останні мають дещо новий вигляд. Це- знаки 4.6 та 4.7, «Об’їзд перешкод». І встановлені на запорізькій трасі мають електричну підсвітку.

У Запорізькій облдержадміністрації зазначають, що завдяки підсвітці самого знаку та позначки на ньому, водіям буде легше розгледіти його у темну пору доби або при недостатній видимості. І такі знаки планують встановити ще на 2 ділянках у Запорізькій області: біля с. Кам’янське та біля Василівки.

Такі локації обрані не дарма. Це – вкрай небезпечні ділянки траси, які стали «найпопулярнішими» у регіоні місцями масштабних аварій, у яких гинуть люди. Тож у ЗОДА сподіваються, що знаки допоможуть водіям уникати зіткнень та бути уважнішими на дорозі.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/na-trasi-pid-zaporizhzhjam-vstanovljujut-onovleni-dorozhni-znaki/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=na-trasi-pid-zaporizhzhjam-vstanovljujut-onovleni-dorozhni-znaki

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top